Budoucnost je plná příležitostí

Zkuste u nás najít tu svoji

Jaké je to u nás pracovat?

 • Hledal jsem menší, rodinnou firmu, kde člověk dostane prostor realizovat se, ukázat co v sobě má a někam se posouvá. To jsem přesně v Benefit Plus našel. Vize orientovaná na klienta a snaha mu vycházet maximálně vstříc, neustálý pohyb dopředu, vývoj, nové systémy, nápady… to všechno je občas trochu stresující, ale i motivující. Když se člověk ohlédne, vidí za sebou skutečně skvělou práci všech kolegů.

  Luboš Suchý
  Obchodní ředitel

 • Baví mě to moc, protože mám možnost věci tvořit. Věci se tady opravdu dějí a hýbou a můžeme dělat věci jinak. A je famózní postavit si od nuly marketing ve firmě, která spravuje v benefitech téměř 3 miliardy ročně.

  Kateřina Divišová
  Marketingová manažerka

 • Jde znát na atmosféře ve firmě, když lidi vstávají do práce s tím, že se jim nechce. Myslím, že to tady nehrozí, spoustu lidí ta práce baví a je to na nich vidět.

  Helena Slováčková
  Specialistka zákaznické linky

 • Mám pocit, že člověk tady roste, zavádíme nové věci a na to jsem hrdá. A také, že dokážeme řešit neustále i problémy. Z toho mám radost, že se problémy netlačí před sebou, ale řešíme je.

  Lenka Smětáková
  IT specialistka

 • Mě nejvíc naplňuje, že můžeme vycházet vstříc požadavkům našich klientů a pomáhat jim pečovat o jejich zaměstnance. Bylo období, kdy jsme byli jednička, ale konkurence je silná. Pořád si myslím, že kvalita produktu a zákaznický servis jsou u nás top. A to mě naplňuje. Je skvělé slyšet zpětnou vazbu, že jsme slušní, spolehliví. A to všechno mi dává smysl.

  Martin Seethaler
  Key account manager

Rychlá kariéra?
Spíš radost z práce

Nehledáme dravé kariéristy, kteří se chtějí rychle vyšplhat nahoru. Hledáme lidi, kteří vědí, co chtějí, mají chytré nápady, je s nimi radost spolupracovat a nebojí se nových věcí.

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici?

Dejte nám o sobě vědět a my uvidíme, co se s tím dá dělat.

  Přidat soubor